Tanec v Plzni představuje aktivní spolek působící od roku 2014, který výrazně přispívá k rozvoji kulturního a sportovního života v Plzni. Hlavním zaměřením je moderní párový tanec, označovaný jako social dance, a cílem je vytváření silné a propojené taneční komunity.
Portfolio Tanec v Plzni zahrnuje rozmanité kurzy zahrnující kubánskou salsu, bachatu, brazilský zouk, kizombu i argentinské tango, přičemž účastníky jsou převážně dospělí ve věku mezi 18 a 60 lety. Výraznou skupinou jsou studenti vysokých škol nebo pracující lidé mezi 30 a 40 lety. Kromě pravidelných kurzů realizuje spolek i víkendové workshopy s lektory z České republiky i ze zahraničí, pořádá tančírny dostupné široké veřejnosti a zajišťuje různá vystoupení.
Každý rok organizuje taneční festival La Primavera, jehož prostřednictvím přináší do Plzně mezinárodní hudbu i energii. Nabídka zahrnuje také možnost objednání tanečních vystoupení pro firemní akce nebo svatby, čímž se činnost spolku rozšiřuje i mimo tradiční kurzy. Podstatou činnosti Tanec v Plzni je vytvářet přátelskou atmosféru, v níž se lidé mohou cítit jako součást komunity a plně si užívat společný pohyb i zážitky.
Webové stránky | Počet hodnocení | Hodnocení |
---|---|---|
11 | 5.0 / 5 | |
33 | 4.9 / 5 | |
firmy | 2 | 100.0 / 100 |